Online - Soutěž Para Dance

Soutěž Para Dance Sport 2020

Online vysílání proběhne 7.11. v 12:00 hod. Omlouváme se za zpoždění přenosu.

Přinášíme Vám záznam z historicky první soutěže v tanci na vozíku, která proběhla vzhledem ke koronavirovým omezením v online podobě. Taneční páry, které měly dorazit do Prahy osobně, se zúčastnily z bezpečí vlastních domácích studií. Máme radost, že svoji několikaměsíční přípravu mohl využít i náš historicky první reprezentační pár Rostislav Vyhnálek a Zuzana Chalupová.
Podívejte se, jak si vedli v mezinárodní konkurenci a jak je hodnotila světová porota složená z odborníků z Belgie, Nizozemí, USA, Malty a České republiky. Soutěžilo se celkem ve 3 latinskoamerických tancích: samba, cha-cha a rumba.
Je naší ctí, že záštitu nad celou akcí převzal starosta Prahy 1 pan Ing. Petr Hejma a také, že ji zaštítila Národní sportovní agentura. Podívejte se s námi, jak celá soutěž dopadla.

Další termín soutěže 20.11. 2021.
Kongres je plánován na 21.11. 2021.

Fotogalerie

Dovolte nám představit partnery a sponzory našeho festivalu, kteří nám dali důvěru a podporu, bez které bychom celý projekt nemohli zrealizovat.

Pro více informací klikněte na logo sponzora.

Záštita

nad soutěží a kongresem převzala Národní sportovní agentura

PRAHA

Záštita

nad celým festivalem ji převzal Ing. Petr Hejma – starosta MČ Praha 1

ÚŘAD MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 1

Záštita

nad celým festivalem ji převzal MUDr. Zdeněk Hřib primátor hl.m. Prahy

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Konto bariéry

Nejdéle trvající veřejná sbírka v České republice, každý den pomáhá lidem s handicapem a organizacím, které o ně pečují. Jejím úspěšně naplňovaným cílem je vracet handicapované zpět do života. Našemu tanečnímu festivalu poskytla záštitu pro historicky první soutěž v tanci na vozíku v ČR.

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací v České republice. Každoročně podporujeme řadu projektů, které reagují na aktuální potřeby společnosti. V našem případě podpořili soutěž tance na vozíku a následný kongres.

Čtení pomáhá

Cílem projektu Čtení pomáhá je zlepšit dětskou čtenářskou gramotnost a přiblížit dětem charitativní činnost. Projekt je určen pro žáky třetích až devátých tříd základních škol a pro všechny žáky středních škol.

SenSen: Senzační senioři

Projekt SenSen (Senzační senioři) vznikl v Nadaci Charty 77 a je platformou pro více než sto dvacet seniorských klubů a organizací z celé České republiky. Zapojují tisíce aktivních seniorů. Společnými silami realizujeme projekt Seniorské StarDance, jehož finále proběhne v neděli 29.3. na tančírně seniorů Prahy 1.

IF CAFÉ

Luxusní cukrárna pro milovníky opravdových delikates.

BOHEMIA SEKT

Společnost BOHEMIA SEKT patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů a vín střední a východní Evropy. Je dlouhodobě nejoblíbenější značkou sektů v České republice. Společně budeme moci oslavit Vaše vítězství právě jejich šumivým vínem.

Pražská čokoláda

Výrobce luxusních čokolád a pralinek. Originální personalizované dárkové obaly, jedinečné chutě a perfektní dárek pro Vaše blízké. Díky Pražské čokoládě budeme mít náš společný čas ještě sladší.

Amelie Petrillo

Naším tradičním partnerem je renomovaná značka luxusních společenských a tanečních šatů s pobočkami po celém světě. Hosté Žofínského gala plesu budou svědky ojedinělé módní přehlídky “When dreams comes true” ušité na míru právě našemu tanečnímu festivalu.

Romy Dance

Světoznámý výrobce taneční obuvi pro pány, dámy a juniory. V Praze si budete moci vyzkoušet jeho novinky roku 2020.

Sportovní Klub Vozíčkářů Praha

Největší pražský klub sdružující 7 oddílů. Společnými silami realizujeme první kongres tance na vozíku 25.10.2020.

Moser

Moser a.s. je česká firma zabývající se produkcí bezolovnatého křišťálu, nápojové soubory vyrábí barevné i křišťálové. Byla založena jako pokračovatel státní firmy Sklárna Moser v roce 1991. Sklárna Moser je členem Comité Colbert, společenství, které si klade za cíl udržet a rozvíjet tradiční rukodělnou výrobu luxusních výrobků. Sídlem sklárny Moser jsou Karlovy Vary.

Svaz učitelů tance České republiky

Taneční svaz s nejstarší tradicí v ČR. Založen r. 1896. Sdružuje tanečníky, učitele tance a taneční mistry. Za jejich podpory realizujeme soutěž Pro-Am a pohárovou soutěž profesionálů.

Tanec pro všechny

Taneční škola organizující celý festival Prague Dance Championship. Byla založená mistry ČR showdance Vítězslavem Rázkem a Kristýnou Mückovou. Věnuje se sportovní, rekreační i terapeutické formě společenského tance.

Business & Professional Women ČR

Jsme veřejně prospěšná organizace, která sdružuje aktivní ženy s cílem podporovat a rozvíjet jejich osobnost, plnou realizaci při naplňování profesní, osobnostní a sociální role.

Organizace je součástí mezinárodní sítě BPW International, jež působí v 95 zemích světa a navazuje také na odkaz jedné z prvních českých členek Františky Plamínkové.

Spolek podporuje rozvoj přátelství, vzájemnou podporu a spolupráci mezi ženami celého světa.

Tuto organizaci založila v roce 2010 Lenka Šťastná s vizí, že když se ženy propojí, dokážou neuvěřitelné věci.

Werichova vila

Umělecké centrum Werichova vila je otevřená multikulturní platforma nabízející jak stálé expozice, tak divadelní představení, koncerty, diskuse a kreativní workshopy pro nejširší spektrum návštěvníků. Werichova vila je spolu s nedalekou uměleckou galerií Museum Kampa zřizována a provozována Nadací Jana a Medy Mládkových.

Floren

Floren je rodinné květinářství na Praze 6 Petřinách, které Vás bude hýčkat nejen svým precizním servisem, ale především květinovými vazbami a dekoracemi. Jsme specialisté na luxusní aranže ať už svatební, nebo interiérové.

Každou netradiční poptávku s nadšením uvítáme jako výzvu a příležitost posunovat hranice snů. Vždy čerstvé květiny jsou základ, na kterém stavíme.

Těšíme se na Vás na adrese Na Okraji 331/45, Praha 6 Petřiny
tel.: +420 604 205 585

Mary Kay – Lenka Burdíková

Akce proběhne za účasti nezávislých kosmetických poradkyň firmy MARY KAY.
Účastníci si mohou dopřát poradenství, líčení, vyzkoušet si produkty…

Kudy z nudy

Nevíte kam o víkendu vyrazit na výlet? Rádi byste se vydali za kulturou nebo za zábavou? Inspiraci najdete na Kudy z nudy.

Menu
Top