Sponzoři

Dovolte nám představit partnery a sponzory našeho festivalu, kteří nám dali důvěru a podporu, bez které bychom celý festival nemohli uspořádat.

Pro více informací klikněte na logo sponzora.

Záštita

nad celým festivalem ji převzal Ing. Petr Hejma – starosta MČ Praha 1

ÚŘAD MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 1

Záštita

nad celým festivalem ji převzal MUDr. Zdeněk Hřib primátor hl.m. Prahy

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Čtení pomáhá

Cílem projektu Čtení pomáhá je zlepšit dětskou čtenářskou gramotnost a přiblížit dětem charitativní činnost. Projekt je určen pro žáky třetích až devátých tříd základních škol a pro všechny žáky středních škol.

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací v České republice. Každoročně podporujeme řadu projektů, které reagují na aktuální potřeby společnosti. V našem případě podpořili soutěž tance na vozíku a následný kongres.

IPPA CAFÉ

Luxusní cukrárna pro milovníky opravdových delikates.

BOHEMIA SEKT

Společnost BOHEMIA SEKT patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů a vín střední a východní Evropy. Je dlouhodobě nejoblíbenější značkou sektů v České republice. Společně budeme moci oslavit Vaše vítězství právě jejich šumivým vínem.

Romy Dance

Světoznámý výrobce taneční obuvi pro pány, dámy a juniory. V Praze si budete moci vyzkoušet jeho novinky roku 2020.

Amelie Petrillo

Naším tradičním partnerem je renomovaná značka luxusních společenských a tanečních šatů s pobočkami po celém světě. Hosté Žofínského gala plesu budou svědky ojedinělé módní přehlídky “When dreams comes true” ušité na míru právě našemu tanečnímu festivalu.

Sportovní Klub Vozíčkářů Praha

Největší pražský klub sdružující 7 oddílů. Společnými silami realizujeme první kongres tance na vozíku 25.10.2020.

Svaz učitelů tance České republiky

Taneční svaz s nejstarší tradicí v ČR. Založen r. 1896. Sdružuje tanečníky, učitele tance a taneční mistry. Za jejich podpory realizujeme soutěž Pro-Am a pohárovou soutěž profesionálů.

Tanec pro všechny

Taneční škola organizující celý festival Prague Dance Championship. Byla založená mistry ČR showdance Vítězslavem Rázkem a Kristýnou Mückovou. Věnuje se sportovní, rekreační i terapeutické formě společenského tance.

Floren

Floren je rodinné květinářství na Praze 6 Petřinách, které Vás bude hýčkat nejen svým precizním servisem, ale především květinovými vazbami a dekoracemi. Jsme specialisté na luxusní aranže ať už svatební, nebo interiérové.

Každou netradiční poptávku s nadšením uvítáme jako výzvu a příležitost posunovat hranice snů. Vždy čerstvé květiny jsou základ, na kterém stavíme.

Těšíme se na Vás na adrese Na Okraji 331/45, Praha 6 Petřiny
tel.: +420 604 205 585

Kudy z nudy

Nevíte kam o víkendu vyrazit na výlet? Rádi byste se vydali za kulturou nebo za zábavou? Inspiraci najdete na Kudy z nudy.

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Finančně podpořilo celorepublikový projekt Seniorské StarDance.

SenSen: Senzační senioři

Projekt SenSen (Senzační senioři) vznikl v Nadaci Charty 77 a je platformou pro více než sto dvacet seniorských klubů a organizací z celé České republiky. Zapojují tisíce aktivních seniorů. Společnými silami realizujeme projekt Seniorské StarDance, jehož finále proběhne v neděli 29.3. na tančírně seniorů Prahy 1.

Menu
Top