COVID-19 opatření

COVID-19 opatření

Zde vás budeme informovat o aktuálních opatřeních vycházejících z epidemiologických doporučení.

aktualizace 18.11.2021

Dle aktuální situace budeme u vstupu kontrolovat následující možnosti: absolvované očkování, doklad o negativním PCR testu, potvrzení o prodělané nemoci, případně výsledek antigenního testu provedeného na místě akce.

Zkušenost z našich ostatních akcích ukazuje, že pokud mají návštěvníci vše dopředu připraveno, vše probíhá hladce. Respirátor si každopádně přibalte s sebou. Při tanci jej budete mít při sobě.

Bezinfekčnost lze prokázat způsoby uvedenými v čl. I/16 MO služby, tj. očkování, potvrzené prodělání COVID-19, testování zdravotnickým personálem s lhůtou použitelnosti testu (PCR a antigen), sebetestování na místě, přičemž došlo ke zkrácení platnosti RT-PCR testu ze 7 dní na 72 hodin a antigenního testu (RAT) ze 72 na 24 hodin.
Nos i ústa by měla být zakryta po celou dobu akce, vyjma sportovců připravujících se k výkonu.

Opatření pro diváky a soutěžící

Nás festival se stal významnou sportovní akcí a jako takový obdržel ujištění od NSA, že v případě zpřísnění opatření proti šíření COVID-19 obdrží výjimku pro její konání. Návštěvníci a soutěžící Prague Dance Championship budou vyzváni k podepsání prohlášení o bezinfekčnosti. Pro urychlení celého procesu si jej můžete vytisknout a podepsat již nyní –  prohlášení ke stažení zde.

Menu
Top